Teknoloji

Anime Hayranlarına Müjde: Attack on Titan Mobile Legends: Bang Bang’e Geliyor! (Ayrıca herkese hediyeler vardır)

Mobil oyun dünyasının en ünlü MOBA oyunlarından biri. Mobil Efsaneler: Bang Bang Konuya ilişkin önemli bir gelişme yaşandı. Oyunun geliştiricisi MOONTON dünyaca ünlü anime dizisidir. Titan’a Saldırı ile işbirliği yaptı. Bu iş birliği oyuna yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

Attack on Titan’ı bilen okurlarımız mutlaka vardır. Bu animede “Eren” ve arkadaşları insanları yiyerek gezegenimizi yok etmektedir. titanKendilerini korumak için değerli çabalar sarf ediyorlar İşte MOONTON ve Attack on Titan arasındaki işbirliği, bu macerayı Mobile Legends: Bang Bang’e taşıyor. getirecek.

Ve orijinal seslendirmeyle!

İşbirliği kapsamında Yin “Eren” rolünü, Fanny “Mikasa” rolünü, Martis ise “Levi” rolünü oynayacak. Karakterlerimiz, Titans’tan aşılmaması Şiddetle mücadele edecekler. Üstelik Titan formu da oyuncular tarafından deneyimlenebilecek. Mobil Efsaneler: Bang Bang, anime orijinal seslerinerezidansa ev sahipliği yapacak.

MOONTON ve Attack on Titan arasındaki iş birliği oyunculara çok daha fazlasını sunacak. Gerçekleştirilebilecek kadar çekiliş etkinliği tüm Mobile Legends: Bang Bang oyuncularıyla; bir kostüm veya ifade gibi oyun içi ödüllerKazanacaklar.

İlk kez 2017’de Yayınlanan Mobile Legends: Bang Bang, yıllar içinde dünya çapında üne kavuştu. Küresel e-spor turnuvalarına da ev sahipliği yapan oyun, 1 milyardan fazla indirilmiş olup aylık aktif kullanıcı sayısı 105 milyon civarındadır. Attack on Titan gibi projelerle işbirlikleri yapılması oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu