Haber

Başkan Sandal kadın kursiyerlerle buluştu

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Süvari Yüzbaşı Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi’nde spor kurslarına katılan kadın kursiyerlerle buluştu. Önder Sandal, “Kadınların toplumsal hayatın her alanında daha fazla yer alması için çalışıyoruz. Herkesi kültür-sanat ve spor kurslarımıza davet ediyorum” dedi.

KADINLARDAN ÖVGÜ
 

Bayraklı Belediyesi tarafından tamamen yenilenerek ilçenin kültür ve sanat yaşamına kazandırılan Kaptan Şerafettin Kültür ve Hizmet Merkezi’nde düzenlenen toplantıya spor kurslarına katılan yaklaşık 100 kadın katıldı. Kadınlar, belediyenin kültürel ve sportif faaliyetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek talep ve tekliflerini de aktardılar.

BİRLİK VE DAYANIŞMA VURGUSU
 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kültür ve spor merkezlerimizi sürekli yeniliyor, ilçeye yenilerini ekliyoruz. Özellikle kadınlarımızın ve çocuklarımızın sosyal hayatta daha fazla yer almasını istiyoruz. Biz bu çalışmaları yaparken bir yandan da sokaklarımızdaki eksiklikleri de hızla gideriyoruz. Hayatın her alanında kadınlarla birlik ve beraberlik içerisindeyiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu