Yaşam

Burak Özçivit, Kevin Spacey ile olan fotoğraflarını sert tepkiler üzerine sildi.

Dünya Kupası’nın düzenlendiği Katar’a giden Burak Özçivit, 14 yaşındayken bir oyuncuyu taciz ettiği ve sonrasında birçok kişiyi mağdur ettiği teziyle yargılanan Kevin Spacey ile görüştü. Spacey ile pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Özçivit, yansımaların ardından harekete geçti.

PAYLAŞIMI SİLDİ

Paylaşımın ardından ünlü isimlerin ve sosyal medya kullanıcılarının hedefi Burak Özçivit, eleştirilere yanıt vermedi. Sessizliğini koruyan Özçivit, 22.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı paylaşımı yorumların ardından sildi.

Kevin Spacey” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”372″> ile olan fotoğraflarını silmiş.

KEVIN SPACEY İLE BULUŞTU

Özçivit, aralarında bir çocuğun da bulunduğu çok sayıda cinsel istismar suçundan yargılanan Kevin Spacey ile Katar’da bir araya geldi ve maçı izledi. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncu, eşi Fahriye Evcen’den de kalp emojisi yorumu aldı.

PAYLAŞIM TEPKİ GÖRDÜ

Cinsel istismardan yargılanan Spacey ile poz verdiği için sosyal medyada gündem olan Burak Özçivit, “Bu kişiyle aynı karede olmak utanç verici” yorumunu yaptı. Oyuncu Tuba Ünsal da Özçivit’i sert sözlerle eleştirerek, “Taciz ve tecavüzden yargılanan, tüm dünyanın paraya karşı durduğu bir oyuncuyla yan yana poz vermek!

KEVIN SPACEY HAKKINDAKİ İDDİALAR NELER?

ABD’li aktör Anthony Rapp, Hollywood yıldızı Kevin Spacey’e 14 yaşındayken kendisine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle dava açtı. Spacey daha önce 2005-2013 ortalarında Birleşik Krallık’ta üç erkeğe yönelik cinsel saldırı suçlamalarını reddetmişti ve 2019’da kendisine yöneltilen suistimal ve cinsel saldırı suçlamaları bir Massachusetts mahkemesi tarafından düşürülmüştü. Beş farklı cinsel suçtan yargılanan Amerikalı aktör Kevin Spacey, Haziran ayında İngiltere’nin başkenti Londra’da hakim karşısına çıktı ve kefaletle koşulsuz serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu