Teknoloji

CamScanner Türk Öğrencilere Desteğini Açıkladı!

2011’de lanse edilen ve yıllar içinde dünyanın en tanınmış taşınabilir tarayıcı uygulamalarından biri. CamTarayıcı Türk öğrenciler hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Öğrenciler esas olarak yük altındaAltını çizen firma yetkilileri, öğrencilere taşınabilir uygulamaları ile ücretsiz destek verildiğini hatırlattı.

“T Türk öğrenciler dikkate değer zorluklarla karşı karşıya. Ağır müfredatlar, sınırlı teslim tarihleri, sınav stresi ve etkinliklere katılım, genç öğrenciler üzerinde büyük bir yük oluşturur. baskı yapmak . Ekstra hafifletici koşullar, gelişmeye devam etmeleri için ihtiyaç duydukları desteği almalarını sağlamayı daha da değerli kılar. Öğrencilerimize bu yolda karşılaşabilecekleri engellere rağmen çalışmalarında başarılı olmalarını sağlayacak araçları sağlamak. herkesin parlak bir geleceği varsahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz.Bir CamScanner sözcüsü de uygulamanın öğrencilere sunduğu avantajları anlattı.

Öğrenciler için CamScanner’ın bazı avantajları

  • Okul veya diğer değerli belge ve kimliklerin hızla dijital ortama aktarılması: Uygulamanın tarama özellikleri, öğrencilerin eğitim materyallerini ve diğer değerli belgeleri hızla dijitalleştirmesini sağlar. Böylece fiziki kaynaklar sınırlı veya ulaşılmaz olsa dahi kesintisiz tahsilat sağlanabilmektedir.
  • Belge düzenlemeyi ve erişimi kolaylaştırın: Öğrenciler, belgelerini verimli bir şekilde organize edip geri alabilirler, bu da ders notlarını yönetmek için harcanan gerilimi ve zamanı azaltır. Öğrencilerin ilgili belgelere hızlı bir şekilde erişmesini sağladığı için özellikle sınav hazırlığı sırasında yararlı olabilir.
  • Öğrenciler ve öğretmenler arasındaki işbirliğini teşvik etmek: Uygulamanın belge paylaşım özelliği, giderek birbirine bağlı hale gelen bir dünyada iletişimi ve ekip çalışmasını kolaylaştırabilir. Hem Türkiye’de hem de dünyada uzaktan işbirliği gerektiren zorluklar yaşanırken, CamScanner ile öğrencilerin akranları ve eğitimcileri ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmeleri, böylece eğitim hayatlarının sorunsuz bir şekilde devam etmesi sağlanıyor.

bugüne kadar 700 milyondan fazlaİndirilen CamScanner ile tanışmak isterseniz;

  • Android için Burada,
  • iOS için Burada,
  • web versiyonu için Burada

Mevcut kişileri kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu