Haber

Cumhuriyetin 100. Yıl Tenis Turnuvası Şanlıurfa’da Sona Erdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlediği 100’üncü Yıl Tenis Turnuvası sona erdi. Çok sayıda gencin katıldığı turnuvada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyetin 100. Yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği 100. Yıl Tenis Turnuvası sona erdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tenis Dünyası’nda düzenlenen turnuvaya gençler yoğun ilgi gösterdi. Hafta boyu süren müsabakalarda kıyasıya rekabet yaşandı. 90 gencin katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada dereceye girenler 100. Yıl Kupası’nın sahibi oldu. Turnuvada kadınlar kategorisinde Süveyda Kara birinci olurken, 2. Vesile Dırama, Ayşe Sena Yaşar ve Şeyda Çamuroğlu ise üçüncü oldu. Erkeklerde birinciliği Mehmet Aslan, ikinciliği Harun Bostancı alırken, üçüncülüğü ise Ahmet Bostancı ile Celal Saatçi paylaştı.

Kadın ve erkeklerde dereceye giren sporcular, Gençlerde ve Erkeklerde ödüllerini alacak. Spor Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Dedeoğlu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Şube Müdürü Nesih Çiftçi tarafından verildi. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu