Haber

Kremlin’i sallayan yasak aşk iddiası! jimnastikçi erkek arkadaşı Putin’i korumasıyla aldattı

Bir süredir Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile aşk yaşadığı iddia edilen eski jimnastikçi Alina Kabaeva’nın korumasına aşık olduğu iddia edildi.

SAVUNMA İÇİN PUTİN’İ DOLANDIRMAK

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gizli aşk yaşadığı iddia edilen 40 yaşındaki eski jimnastikçi Alina Kabaeva hakkında ortaya atılan iddia bomba gibi düştü. 70 yaşındaki Putin’den çocukları olduğu iddia edilen Kabaeva’nın bir süredir korumasına aşık olduğu iddia edildi.

“İLİŞKİLERİMİZ BİR ZAMANDIR DEVAM ETMEKTEDİR”

Telegram’da General SVR isimli bir kullanıcı yaptığı paylaşımda tartışmaları gündeme getirdi. Paylaşımda, “Bu ilişki bir süredir devam ediyor. Putin son zamanlarda Kabaeva’yı açıkça görmezden geliyor ve aynı evde olsalar bile onu görmek istemiyor” denildi.

“PUTİN ADINI BİLE SORMADI”

Putin’in olaya tepkisiz kaldığı iddia edildi. Ukrayna merkezli medya kuruluşu Obozrevatel’de yer alan haberde, “Putin, Kabaeva’nın yasak aşkıyla ilgili bilgi aldığında meraklandı ve Alina’nın yeni gözdesinin ayrıntılarını veya adını bile sormadı. Tepki bile vermedi.” Raporda, “Putin’in yakın ekibi bu diziyi bir süredir izliyor” denildi.

saraykoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu