Haber

Lucas Torreira’dan sürpriz açıklama: Boca’da oynamak istiyorum

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı devam ediyor. F.Bahçe liderlik koltuğundayken bu yarışta mücadeleyi bırakmıyor.

Takıma takviye yapmak isteyen sarı-kırmızılılar, elindeki oyuncuları da elinde tutmak istiyor.

Bunlardan biri de elbette Lucas Torreira…

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira, kariyerine ilişkin ESPN Uruguay’a açıklamalarda bulundu.

“Evde olmayı özledim”

Torreira’nın açıklamalarında,

“En büyük hayallerimden biri Boca Juniors’ta oynamak. Orada oynamak için can atıyorum! Riquelme ile temas halindeyiz ve bu olasılığın yaklaştığını biliyorum çünkü uzun yıllardır Avrupa’dayım. Evimde olmayı özledim, aileme yakın olmak.

Bugün size bunu söylemek normal bir şey gibi görünüyor ama gençliğimde Riquelme ile konuşmayı düşünmek imkansızdı. Bugün bunu yapabildiğim için mutluyum. Bir noktada bu olasılığın ortaya çıkacağını biliyorum, sadece hayali beslemeye devam etmeliyiz.

“Güney Amerika’ya dönüşümüm artık daha yakın”

Her şeyin zamanı gelince olacağını düşünüyorum. Bir futbolcu olarak hayal ettiğim her şey gerçekleşti. Güney Amerika’ya dönüşümüm artık daha yakın.

Geçen yıl bazı Güney Amerika takımlarıyla görüşmelerim oldu ama artık Galatasaray’da olma zamanı geldi. Galatasaray’da bana iyi davranan insanlara minnettar olmalıyım.

Bunu hiçbir zaman söylemedim ama Nacional’ın destekçisiyim. Penarol’a büyük saygım var çünkü Penarol’da oynadım ve gerçekten en iyi deneyimlerden biriydi. “Genç yaşta Peñarol’da oynadım, sonra yedinci yılımdaydım, bir süre Penarol’daydım ve o zamanlar benden daha iyi oyuncular olduğu için kulüp beni serbest bırakmaya karar verdi.”

dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu