Haber

Mersin Yenişehir Belediyesi Bisiklet Eğitim Parkı’ndaki Çalışmalarda Sona Gelindi

Mersin Yenişehir Belediyenin Fuat Morel Mahallesi’nde üretimine devam ettiği Remziye Günay Eryılmaz Bisiklet Eğitim Parkı’ndaki çalışmalarda sona gelindi. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Burası önümüzdeki dönemde bisiklet antrenman üssü olacak.

Yenişehir Belediyesi tarafından Fuat Morel Mahallesi’nde 5 bin metrekare alana yaptırılan Remziye Günay Eryılmaz Bisiklet Eğitim Parkı’nda çalışmalar sürüyor. Tamamlandığında park, bisiklet eğitimi için tam donanımlı bir alan olarak hizmet verecek. Başkan Özyiğit, çevre düzenleme ve yeşillendirme çalışmalarının yapıldığı parkı da ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve ekiplere kolaylıklar diledi.

Remziye Günay Eryılmaz Bisiklet Eğitim Parkı’nın ilçenin ve Mersin’in ilk bisiklet eğitim parkı olarak hizmet vereceğini belirten Özyiğit, şunları kaydetti:

“Yenişehir Belediyesi Remziye Günay Eryılmaz Bisiklet Eğitim Parkı’ndayız. Burası Yenişehir ve Mersin’imizin ilk bisiklet eğitim parkı. Burada hem çok kaliteli bir yaşam alanı hem de bisiklet eğitimi için uygun bir partner oluşturuluyor. Bu parkta emeği geçen meslektaşlarıma teşekkür ederim.Bisiklet yollarıyla da bir temas olacak.İnsanlar burada bisiklet eğitimlerini aldıktan sonra burası önümüzdeki dönemde bisiklet eğitim üssü haline gelecek.Bisiklet yolları ile ilgili çok değerli bir altyapı olacak. bisikletin hayata katılımı.Doğaya ve sağlığımıza değer veriyorsak hayatımızda önceliği bisiklete vermeliyiz.Şehrimize şimdiden hayırlı olsun.Çok kısa sürede parkımızı hizmete açacağız.”

Kaynak: ANKA / Yerel

alacam-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu