Haber

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’e Kadın Temizlik Ekibine Teşekkür Etti

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçe sokaklarını emanet ettikleri Kadın Paklık Ekibi ile görüşmeye geldi. Narlıdere’nin her köşesini temizleyerek tertemiz yapan ekip üyelerine teşekkür eden Önder Engin, “Kadın elinin değdiği yerde her zaman daha çok emek, düzen, özen ve hassasiyet vardır. Narlıdere’nin en temiz ilçelerden biri olmasında büyük emeği geçen personelimize teşekkür ediyorum.”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçenin temizliğini emanet ettiği Hanımlar Temizlik Ekibini belediyenin işletmesi olan Mandalin Kafe’de ağırladı. Önder Engin, Narlıdere’nin 11 mahallesini temizleyen ve pırıl pırıl yapan özverili çalışmaları için kadın saflarına teşekkür eden Önder Engin, kadın saflık grubunun toplum sağlığının korunmasında ve temizlik duygusunun oluşmasında büyük bir görev üstlendiğini söyledi.

“TEMİZ BÖLGELERDEN BİRİYİZ”

Başkan Engin, göreve geldiklerinden bu yana kadın istihdamının artırılmasına özen gösterdiklerini belirterek, “Kadın elinin değdiği yerde her zaman daha fazla emek, organizasyon, özen ve hassasiyet vardır. Bu anlayışla Narlıdere’mizin sokaklarını kadınlara emanet ettik. Bayan Paklık Grubumuzun değerli çalışanları, ilçemizi karış karış gezerek, yaz-kış, yağmur-çamur fark etmeksizin Narlıdere’mizi tertemiz kılmaktadır. Narlıdere’nin en saf ilçelerden biri olduğunu her zaman gururla söyleriz. Ama unutmayalım ki en hoş saflık kirletmemektir. Herkesi bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.”

“HEPİMİZ ÇÖZÜM İÇİN VARIZ”

Kadın Temizlik Ekibinin vatandaş ile belediye arasında köprü görevi gördüğünü söyleyen Önder Engin, “Sizler bizim değerli çalışma arkadaşlarımız ve sahada yüzümüzsünüz. Vatandaşlardan gelen istek ve önerileri bizlere iletiyorsunuz. Hızlı bir şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz. İlçe belediyelerinin en önemli görevlerinden biri temizlik yapmak ve bunu da başarıyla yapıyorsunuz. Hakkınızda çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Hepinize içtenlikle teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl diliyorum.”

Başkan Engin, görüşmenin ardından Paklık Grubu çalışanına karanfil dağıtarak özverili çalışmasından dolayı kendisini tebrik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu