Haber

Trabzonspor yönetimi Anıtkabir’i ziyaret etti

Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu ve beraberindeki heyet, Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84’üncü yıl dönümü kapsamında Anıtkabir’i ziyaret etti.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyarette Başkan Ahmet Ağaoğlu’na; Asbaşkan Ertuğrul Doğan, Lider Yardımcıları Müminhan Alım ve Zeyyat Kafkas, İdare Şurası Üyeleri Ali Haydar Gedikli, Şemsetdin Hancı, Lokman Sadıklar ve Ahmet Beşir’den oluşan Trabzonspor Kulübü heyeti eşlik etti. Ağaoğlu başkanlığındaki bordo-mavili heyet, Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı ve hürmet duruşunda bulundu. Anıtkabir merdivenlerinde hatıra fotoğrafı çektiren heyet, daha sonra Misak-ı Ulusal Kulesi’ne geçti.

Başkan Ağaoğlu Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı: “Ulu Başkan Atatürk, Türk futboluna ve ülke sporuna gönül vermiş yönetici arkadaşlarımızla birlikte, Trabzonspor Kulübü olarak manevi huzurunda olmaktan büyük bir onur ve gurur duymaktayız. Sizin prensiplerinizden aldığımız ilham ve güçle Trabzonspor Kulübü olarak; zeki, çevik ve ahlaklı, ulu bayrağımızı yurtiçi ve yurt dışında gururla taşıyacak sportmenler yetiştirmeyi en kıymetli ve öncelikli misyonumuz olarak kabul etmekteyiz ve bu gaye uğrunda yorulmak bilmeden çalışmaktayız. Elbet ki, Trabzonspor Ailesi olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne ve yüce Türk milletine, sizin ilkeleriniz ve vasiyetiniz doğrultusunda, son nefesimize kadar çalışmaya devam edeceğiz. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalamasının ardından Trabzonspor heyeti Anıtkabir’den ayrıldı.

– Ankara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu