Ekonomi

Yüreğir Belediyesi çalışanlarına yüzde 70 zam

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, belediyede görev yapan ekip çalışanlarının maaşlarına 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yüzde 70 zam yapıldığını duyurdu.

Alt ücretin 8 bin 506 lira olarak belirlenmesine ve yüksek enflasyon rakamlarının ardından Yüreğir Belediyesi’nde çalışan personelin maaşlarına zam yapılmasına karar verildi. Yüreğir Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında ek protokol imzalandı. İmza törenine Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Hizmet-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Bekir Hakan Durna ve emekçiler katıldı.

İmza töreninin ardından ekip çalışanları ile Yüreğir Belediyesi Meclis Salonu’nda buluşmaya gelen Önder Kocaispir, “Yüreğir’imiz için canla başla çalışan, alın teri döken çalışma arkadaşlarımızın yanında olmaya her zaman özen gösterdik. Göreve geldiğimiz gün maaşlarını ödeyerek çalışanlarımızı üzmedik, her zaman olduğu gibi işçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Yükseltme kararımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Müjdeyi sosyal medya hesabından duyuran Önder Kocaispir, “Değerli meslektaşlarımızla bir araya geldik. Hizmet Emekçileri Sendikası ile yaptığımız sözleşme neticesinde yüzde 70 zam herkese hayırlı olsun. Her zaman yanındayız. yan yana, omuz omuza”. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu