Sağlık

Acil Tıp Group 9. Yaşını Kutladı

7/24 Acil Sağlık Hizmetleri, Uluslararası Evde Bakım, Sağlık Turizmi, Poliklinik Hizmetleri ve  Revir Hizmetleri sunan Acil Tıp Group, 9. Yıl Dönümünü İzmir’de Kutladı.

Acil Tıp Group, İzmir Bayraklı’da düzenlenen törenle 9. yaşını kutladı. Sağlığın birçok alanında gece gündüz demeden hizmet veren Acil Tıp Group’a ait tüm markalarına ait çalışanları, gecede eğlendi, stres attı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yaparken sağlık alanında faaliyet gösterecek bir firmanın planlarını yaptığını anlatan Acil Tıp Group Kurucusu Volkan Sunar, acil sağlık hizmetlerinden sağlık turizmine, poliklinik hizmetlerinden, revir hizmetlerine kadar bir çok alanda hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını söyledi. 

İzmirli İş İnsanı Volkan Sunar, İzmir merkezli firmaları hakkında bilgi verdi.

Kuruluşundan Bu Yana Hızlı Büyüme

İzmirli İş İnsanı Volkan Sunar, İzmir merkezli firmaların kısa sürede birçok alanda önemli gelişmeler kaydettiğini söyledi. Acil Tıp World Wide Daily Care, Acil Tıp Assistance, Acil Tıp Clinics, Acil Tıp Health Care, Acil Tıp Ambulance, Acil Tıp Education, Acil Tıp Supply ve Acil Tıp Software markalarıyla Türkiye’de sağlık alanında önemli bir konuma geldiklerini belirten Sunar, şunları söyledi: “Sıfırdan kurduğumuz bir şirketimizi ülkemizde ve dünya genelinde önemli bir noktaya getirdik. 9 yıl önceki Acil Tıp Group  ile bugünkü Acil Tıp Group arasındaki fark, mesleki yaşamımın en önemli eseri oldu. Bu dönemde ben sizlerle birlikte büyüdüm, şirketimiz de bizimle büyüdü. Amacımız birlikte Acil Tıp Group’u Türkiye’de ve Dünya’da çağdaş bir kurum haline getirmekti. Bu sonuca büyük ölçüde ulaştığımıza inanıyorum.. Tüm markalarımızın bir hikayesi var aslında. Hastaların üniversite hastanelerinde sıra bekleyen hastaların yaşadığı stresi ve kaygıyı gördüğümde bu sistemleri oluşturmayı düşündüm. Sistemleri kurarken öncelikle ‘sağlık aklı’ gerekiyor. Ticaret aklı ile sağlık aklı arasında uçurum vardır. Önemli olan sorunun değil çözümün bir parçası olabilmektir.”

Sağlık Aklıyla Yola Çıkmak.. 

Sunar, 9 yıllık serüvende kendilerine eşlik eden tüm personele ve yol arkadaşlarına teşekkür ederek, aile gibi olduklarını ve tüm markalarının operasyonel süreçlerini yöneten ayrıca birer yönetici olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcı Deha Bilimlier, şarkılarıyla coşturdu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu