Haber

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Nedeniyle Eskişehir’de Trafik Önlemi Alınacak

Eskişehir’de 28 Mayıs Pazar günü (yarın) yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tıp Seçimi nedeniyle bu akşamdan itibaren bazı caddelere araç parkına izin verilmeyecek.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 28 Mayıs 2023 Pazar günü 08.00-17.00 saatleri arasında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle trafik önleminin alınacağı açıklandı. Duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Adliye çevresindeki Sevilen, Sunam, Öğretmen, Asıcı, Onursay, Kısmetli, Yalım, Adliye, Yenen Caddeleri araç trafiğine kapatılacağından ve Adliyeye giriş çıkışlar yeniden yapılacağından, Sarper Sokak, Kurtuluş Camii, Alım, Güngör, Yormaz, Bilgi, Far ve Özçağrı Sokaklarında, Vatan Caddesi üzerinde Cumhuriyet Bulvarı ile Ziyapaşa Sokak Kavşağı ortasında, Yunusemre Caddesi üzerinde Ziyapaşa Caddesi ile Asarcıklı Sokak Kavşağı ortasında, Odunpazarı Mahallesi ortasındaki kısımda Seçim Kurulu belgeleri, Tepebaşı İlçe Seçim Kurulu belgelerinin bulunduğu Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Kurul belgeleri Anadolu Lisesi’nden ücretli kağıt ve malzeme dağıtılacağı için Kıbrıs Şehitleri’nde araç parkına izin verilmeyecek. Caddesi ve Şehit Zeynel Toköz Caddeleri 27.05.2023 saat 20.00 itibari ile trafik güvenliği sebebi ile vatandaşlarımıza duyurulur. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu